Из книги выпало несколько листов, идущих подряд. Первая страница выпавшего листа имеет номер 27,

а номер последней в два раза больше первой. Сколько листов выпало из книги?

Ответы на вопрос

Отвечает Чернова Галина.

Якщо перша сторінка листа, що випав, має номер 27, а номер останньої сторінки вдвічі більший за першу, то остання сторінка має номер 27 * 2 = 54. З книги випало кілька аркушів, що йдуть поспіль, тому щоб знайти кількість випавших аркушів, треба відняти 27 від 54 і додати 1 (додати один, оскільки включаємо і перший випавший аркуш). Отже, кількість випавших аркушів дорівнює 54 - 27 + 1 = 28. Таким чином, з книги випало 28 аркушів.

Отвечает Лугинин Никита.

Ответ

1.27*2=54(номер)-имеет последний лист

2.54-27=27(листа)-выпало из книги

Пошаговое объяснение: