До магазину завезли 10 кг цукерок по 180 грн за 1 кг і 15 кг — по 200 грн за 1 кг. Коробки з

цукерками розірвалися, і всі цукерки перемішалися. За якою ціною вигідно продавати отриману суміш цукерок?​

Ответы на вопрос

Отвечает Ибрагимова Динара.

Відповідь:

192 грн.

Пояснення:

До магазину завезли 10 кг цукерок по 180 грн за 1 кг і 15 кг — по 200 грн за 1 кг. Коробки з цукерками розірвалися, і всі цукерки перемішалися. За якою ціною вигідно продавати отриману суміш цукерок?

Розв'язання:

1) 10*180=1800 (грн) - вартість 10 кг цукерок по ціні 180 грн;

2) 15*200=3000 (грн) - вартість 15 кг цукерок по ціні 200 грн;

3) 1800+3000=4800 (грн) - загальна вартість суміші цукерок;

4) 10+15=25 (кг) - вага суміші цукерок;

5) 4800:25=192 (грн) - ціна, за якою вигідно продавати суміш цукерок.

Відповідь: 192 грн.

#SPJ1