2 Умова завдання: Список завдань Розв'яжи задачу. Катер за течією проплив 76,25 км за 2,5 год, а

проти течії - 34,97 км за 1,3 год. Знайди власну швидкість катера. Відповідь: ​

Ответы на вопрос

Отвечает Васильев Руслан.

V = S / t, де V - швидкість, S - відстань і t - час.

Нехай Vb - швидкість катера в стоячій воді, а Vc - швидкість течії. Тоді ми можемо записати дві рівності на відстані:

76.25 = (Vb + Vc) * 2.5

34.97 = (Vb - Vc) * 1.3

Розв'язавши цю систему рівнянь методом елімінації неизвестного, отримаємо:

Vb = 30 км/год

Vc = 22 км/год

Отже, швидкість катера в стоячій воді становить 30 км/год.