Кількості учнів 5-а класу якщо дівчаток 20% а решта хлопчики


Ответы на вопрос

Отвечает Москвина Аня.

Відповідь:

Якщо дівчаток становить 20% від загальної кількості учнів, то у хлопчиків залишається 80% від загальної кількості учнів. Тому, якщо n - загальна кількість учнів в 5-му класі, то кількість дівчаток буде 0.2n, а кількість хлопчиків буде 0.8n.

Отже, формула для знаходження кількості учнів в 5-му класі:

n = кількість дівчаток + кількість хлопчиків

n = 0.2n + 0.8n (розкриваємо дужки)

n = 0.2n + 0.8n = n (скорочуємо n)

Таким чином, кількість учнів в 5-му класі буде будь-яке число.

Наприклад: якщо загальна кількість учнів дорівнює 30, то кількість дівчаток буде 0.2 * 30 = 6, а кількість хлопчиків - 30 - 6 = 24.