Три сестри-майстрині виконали на замовлення картину-виши-ванку. Менша сестра виконала 23% всієї

роботи, середня сестра зробила 5 11 від того, що залишилось зробити, і старша сестра закінчила роботу. За замовлення сестри отримали 5000 грн, які вирішили розділити відповідно до виконаної кожною частини роботи. Скільки грошей отримала кожна сестра?

Ответы на вопрос

Отвечает Левченко Олег.

Ответ:

1150. 1750. 2100

Пошаговое объяснение:

1. Сестра

5000-100%

х-23%

х=5000*23:100=1150грн отримала перша сестра.

2. Сестра зробила ⁵/11 від залишку. Тобто 5000-1150=3850 це той самий залишок.

отже ⁵/11*3850=1750 грн отримала друга сестра.

3. Остання буде саме легке обчислення.Нам потрібно просто від залишку відняти те що заробила друга сестра. Отже

3850-1750=2100 грн отримала третя