У магазині було 240кг овочів картоплю становила 1/2 а буряки 1/3 всіх овочів на скільки кілограмів

картоплі було більше ніж буряків

Ответы на вопрос

Отвечает Процишин Іван.

Ответ:

1/2*240=120

1/3*240=80

120-80=40

Пошаговое объяснение:

Отвечает Базарымбекова Айсауле.

Ответ:

Давайте знайдемо кількість кілограмів картоплі та буряків окремо.

Картопля становила 1/2 всіх овочів, тому ми маємо:

Кількість картоплі = (1/2) * 240 кг = 120 кг.

Буряки становили 1/3 всіх овочів, тому ми маємо:

Кількість буряків = (1/3) * 240 кг = 80 кг.

Тепер порівняємо кількість кілограмів картоплі та буряків:

Картопля - Буряки = 120 кг - 80 кг = 40 кг.

Отже, картоплі було більше ніж буряків на 40 кг.