25 г кухонної солі розчинили у воді масою 250 г порахувати масову частку розчиненої речовини​


Ответы на вопрос

Отвечает Перцев Евгений.

m1 = 25

m2 = 250

w -?

w = m1/m2 = 25/250 = 0.1 = 10%