Знайди середнє арифметичне чисел 15,18,19і13​


Ответы на вопрос

Отвечает Боровикова Кристина.

Щоб знайти середнє арифметичне число, треба додати всі числа і відповідь поділити на кількість чисел.

Виходить: (15+18+19+13)÷4=65÷4=16,25