Люди хелп!!! Мотоцикліст за 3 год проїжджає ту саму відстань, що й велосеперидст за 9 год. Яку

відстань вони проїжджають, якщо швидкість руху мотоцикліста на 30км/год більша зі швидкість велосепедиста? Повинно вийти 135 км)

Ответы на вопрос

Отвечает Крупнов Илья.

Нехай відстань, яку проїхав велосипедист, дорівнює "х" км.

Тоді за 9 годин він проїхав "х" км зі швидкістю V1 км/год, де V1 - швидкість велосипедиста.

А мотоцикліст за 3 години проїхав ту саму відстань ("х") зі швидкістю V2 км/год, де V2 - швидкість мотоцикліста.

Ми знаємо, що V2 = V1 + 30, оскільки швидкість мотоцикліста на 30 км/год більша, ніж швидкість велосипедиста.

Можемо скласти рівняння за формулою шляху:

3V2 = 9V1,

3(V1+30) = 9V1,

3V1 + 90 = 9V1,

6V1 = 90,

V1 = 15 км/год.

Отже, швидкість мотоцикліста: V2 = V1 + 30 = 15 + 30 = 45 км/год.

Щоб знайти відстань ("х"), можемо використати формулу:

х = V1 * 9 = 15 * 9 = 135 км.

Отже, велосипедист і мотоцикліст проїхали відстань 135 км.