Перша сторона трикутника в 3 рази довша за 2 а 2 на 30 см коротша від 3. Знайдіть довжини сторін

якщо периметр 100 см Срочно пжПросто уравнения без объяснений умоляю

Ответы на вопрос

Отвечает Губанова Алина.
1ст.-3х
2ст.-х-30
3ст.-х
P=100см
3х+х-30+х=100
3х+х+х=100+30
5х=130
х=26