За кілька місяців було побудована 1234 км. дороги. Першого місяця побудували 0,4 км. дороги, а

другого 0, 35 решти . Скільки км. дороги побудували другого місяця? Допоможіть будь ласка!

Ответы на вопрос

Отвечает Соколов Кирилл.

Доброго ранку!

Спочатку підракуємо частину дороги що побудували першого місяця:

1) 1234 * 0,4 = 493,6 (км) - побудували першого місяця.

Шукаємо решту:

2) 1234 - 493,6 = 740,4 (км) - залишилося побудувати.

Шукаємо другий місяць від решти:

3) 740,4 * 0,35 = 259,14 (км)

Відповідь: 259,14 кілометрів побудували другого місяця.