Розв язани задачу 8 4/15 Одна зі сторін трикутника дорівнює см, що на 2 5/9 менше за другу

сторону. Знайдіть третю сторону трикутника, якщо його периметр становить 30 см. Только с объяснением пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Попов Максим.

Ответ:

10 41/45 см

Пошаговое объяснение:

1) 8 4/15 + 2 5/9 = 8 12/45 + 2 25/45 = 10 37/45 (см) - вторая сторона ∆

2) 8 4/15 + 10 37/45 = 8 12/45 + 10 37/45 = 18 49/45 = 19 4/45 (см) - сумма длин 1 и 2 стороны ∆

3) 30 - 19 4/45 = 29 45/45 - 19 4/45 = 10 41/45 (см) - третья сторона ∆