-2|x| +3=-3 розв'язок​


Ответы на вопрос

Отвечает Романова Виктория.

Відповідь:

Для вирішення даного рівняння з модулем потрібно розглянути два випадки: коли аргумент модулю є додатним і коли він є від'ємним.

1. Коли |x| > 0, рівняння можна записати як:

-2x + 3 = -3

Розв'язуємо це рівняння:

-2x = -3 - 3

-2x = -6

x = (-6) / (-2)

x = 3

2. Коли |x| < 0, рівняння можна записати як:

2x + 3 = -3

Розв'язуємо це рівняння:

2x = -3 - 3

2x = -6

x = (-6) / 2

x = -3

Отже, рівняння має два розв'язки: x = 3 і x = -3.