Власна швидкість катера дорівнює 19,2 км/год, а швидкість течії ріки-2,6 км/ год. Яку відстань

пройде катер за 3 години проти течії ріки?​

Ответы на вопрос

Отвечает Lemak Vika.

Ответ

49.8 км

Пошаговое объяснение:

1) 19.2-2.6=16.6 км\год - швидкість катера проти течії річки

2) 16.6*3=49.8 км - таку відстань подолає катер за 3 години, рухаючись проти течії річки

Отвечает Семисотнова Ульяна.

Ответ:

49,8км пройде катер за 3 години проти течії ріки

Пошаговое объяснение:

1)19,2-2,6=16,6(км/год) - швидість катера проти течії ріки;

2)16,6*3=49,8(км)