(-5/8*1/5): 7/5СРОЧНО ДА 30 БАЛОВ ПОЖАЛУСТА​


Ответы на вопрос

Отвечает Белоусов Роман.

Ответ:

Можно лучший ответ

Пошаговое объяснение:

Щоб розв'язати цей вираз, ми спочатку вирішимо ділення (-5/8 * 1/5) і потім поділимо його на 7/5.

(-5/8 * 1/5) = (-5 * 1) / (8 * 5) = -5/40 = -1/8

Тепер, щоб поділити -1/8 на 7/5, ми помножимо -1/8 на зворотнє значення 7/5, тобто 5/7.

(-1/8) / (7/5) = (-1/8) * (5/7) = (-1 * 5) / (8 * 7) = -5/56

Отже, вираз (-5/8 * 1/5) / (7/5) дорівнює -5/56.