Знайди середне арифметичне 4 чисел, перше з яких дорівнює 8,4 а кожне наступне на 0,4 більше за

попередні

Ответы на вопрос

Отвечает Трунтов Никита.

Ответ:

на фото

Пошаговое объяснение:


Отвечает Быков Виктор.

Відповідь:

всього у нас 4 числа:

перше 8,4; друге 8,4+0,4= 8,8; третє 8,8+0,4 = 9,2; четверте 9,2+0,4=9,6

Середнє арифметичне = (8,4+ 8,8+9,2+9,6): 4= (18·2)÷4= 9