Точки A і Bвіддалені від площини а на 13 см і 25 см. Як віддалена від площини а середина відразка

AB? Відрізок AB площину a не перетинає

Ответы на вопрос

Отвечает Петрова Вика.

Відповідь:        19 см .

Покрокове пояснення:

AA₁⊥α ,  BB₁⊥α ;   AC = BC ,  CC₁⊥α ;  AA₁ = 13 см ;  ВВ₁ = 25 см .

AA₁В₁В - прямокутна трапеція ; СС₁ - її середня лінія . Тому маємо

     СС₁ = ( АА₁ + ВВ₁ )/2 = ( 13 + 25 )/2 = 19 ( см ) ;   СС₁ =  19 см .