7. Периметр квадрата дорівнює периметру рівностороннього трикутника зі стороною 8 см. Знайдіть

площу квадрата.

Ответы на вопрос

Отвечает Кузьмикова Дарья.

1) 8 * 3 = 24 (см) - периметр рівносторонього трикутника та квадрата

2) 24 : 4 = 6 (см) - сторона квадрата

3) 6 * 6 = 36 (см²) - площа квадрата

Відповідь: площа квадрата становить 36 см²

Отвечает Илларионов Денис.
1) 8•3=24 (см) - периметр рівностороннього квадрата та трикутника.
2) 24:4=6 (см) - сторона крадрата.
3) 6•6=36 (см²) - площа квадрата.
відповідь: площа квадрата дорівнює 36 см².