На планшет в магазині зробили знижку 15%, а потім ще 20% від отриманої ціни. Яка початкова вартість

планшету, якщо після знижки він став коштувати 13600 грн

Ответы на вопрос

Отвечает Тимофеева Катя.

13600 - 80%
x - 100%

x = 13600 * 100 / 80 = 17000

17000 - 85%
x - 100%

x = 17000 * 100 / 85 = 20000
Ответ: 20000 грн