Склади вираз: від суми чисел а і -2 23 відняти різ- 3 ницю чисел -3- i b. Обчисли значення виразу,

якщо 6 5 a=-1-;b 1 2 срочно!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Подоляк Маша.

Для складання виразу розіб'ємо його на окремі кроки:

1. Сума чисел а і -2: а + (-2).

2. Різниця трьох чисел: -3 - i - b.

3. Відняти різницю від суми: (а + (-2)) - (-3 - i - b).

Підставимо значення a = -1 та b = 12:

((-1) + (-2)) - (-3 - i - 12) = -3 - (-3 - i - 12).

Застосуємо розподільність відносно додавання:

-3 - (-3 - i - 12) = -3 + (3 + i + 12).

Складаємо числа:

-3 + 3 + i + 12 = 12 + i.

Отже, значення виразу, при a = -1 та b = 12, дорівнює 12 + i.