(Розв’язати задачу за допомогою рівняння) За 5 год на млині змолотили 45т борошна. Скільки тонн

борошна можна змолотити за 7 годин? БУДЬ ЛАСКА ЗА ДОПОМОГОЮ РІВНЯНЬ

Ответы на вопрос

Отвечает Абдыгалиев Алишер.

Ответ:

63 т муки

Пошаговое объяснение:

5 часов — 45 т муки

7 часов — х т муки

5/7 = 45/х

5 * х = 7 * 45

5х = 315

х = 315 : 5

х = 63

63 т муки можно намолотить за 7 часов