Розвʼяжіть рівняння с перевіркою 800 у=148


Ответы на вопрос

Отвечает Бембеева Светлана.

Відповідь:

Для розв'язання рівняння, необхідно розділити обидві частини на число, що стоїть перед змінною. У цьому випадку число, що стоїть перед змінною "у", дорівнює 800.

Розрахуємо:

800у = 148

У цьому випадку, щоб отримати значення "у", необхідно розділити обидві частини на 800:

у = 148 / 800

у = 0.185

Таким чином, розв'язок рівняння є у = 0.185.

Перевіримо, підставивши значення у в початкове рівняння:

800 * 0.185 = 148

148 = 148

Рівняння виконується, що підтверджує правильність розв'язку.

Отвечает Сидорова Екатерина.

Доброї ночі!

800 * у = 148

у = 148 : 800

у = 0,185

---------------------

800 * 0,185 = 148

148 = 148