Знайдіть параметр квадрата, якщо його площа дорівнює 49 см²​


Ответы на вопрос

Отвечает Пименов Илья.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

S=a2, тому a=√S

a= √49

a=7

P= 4a

P= 4*7=28(см)

Відповідь: 28см.

Отвечает Сергеева Полина.

Ответ:

28 см

Пошаговое объяснение:

площа квадрата а2

сторона #49=7

#-корінь

кожна сторона рівна

периметр сума всіх сторін

7*4=28 см