Із 7 м ситцю виходить 3 халати. Скільки халатів можна пошити із 231 м ситцю? очень срочно нужно,

буду очень благодарна если будет ответ.

Ответы на вопрос

Отвечает Лошманов Никита.

Ответ:Для розв'язання цього завдання скористаємося пропорцією:

метри ситцю 1-го рулону : кількість халатів з 1-го рулону = метри ситцю 2-го рулону : кількість халатів з 2-го рулону

За умовою завдання:

7 м ситцю : 3 халати = 231 м ситцю : кількість халатів

Щоб знайти кількість халатів з 231 м ситцю, знайдемо співвідношення:

7 м / 3 халати = 231 м / х

Для знаходження кількості халатів перекреслимо однакові одиниці виміру:

7 / 3 = 231 / х

Знайдемо значення х, помноживши значення по діагоналі:

7 * х = 3 * 231

7х = 693

х = 693 / 7

х ≈ 99

Таким чином, із 231 м ситцю можна пошити приблизно 99 халатів

Пошаговое объяснение:

Отвечает Евхута Паша.

Відповідь:

99,14(хал.)

Покрокове пояснення:

1)7:3=2,33(м) - на пошиття 1-го халату

2)231:2,33= 99,14(хал.)

сподіваюсь що допомогла

можно лучший ответ