на швейній фабриці перша бригада витратила для пошиття халатів 900 м тканини а друга 1500м разом

вони пошили 800 халатів скільки градусів пошила кожна бригада якщо всі халати однакові

Ответы на вопрос

Отвечает Гобайко Арина.

Ответ:1500+900=2400 (м) тканини витратили обидві бригади

2400/800=3 (м) потрібно для 1 халата

900/3= 300 (халатів) пошила 1 бригада

1500/3= 500 (халатів) пошила 2 бригада

Пошаговое объяснение: