11. Машиніст пасажирського поїзда, який рухався зі швидкістю 56 км/год, помітив, що зустрічний

товарний поїзд, який рухався зі швидкістю 34 км/год, пройшов повз нього за 15 с. Яка довжина товарного поїзда? А) 360 м Б) 375 м В) 400 м Г) 425 м

Ответы на вопрос

Отвечает Волошко Катя.
1) 56 + 34 = 90 (KM/4) -
встречная скорость поездов
1 км = 1000 м 1 ч = 60 мин * 60 с =
3600 с
90 000 м / 3 600 с = 25 м/c
2) 25 м/c * 15 с = 375 (M) - длина товарного поезда
Ответ: 375 м.