Машиніст пасажирського поїзда який рухався зі швидкістю 56 кілометрів годину помітив що зустрічний

товарний поїзд який рухався зі швидкістю 34 кілометри годин прийшов повз нього за 15 секунд яка довжина това кожного поїзда

Ответы на вопрос

Отвечает Сагатова Аружан.

Відповідь:

1)56+34=90 (км/ч) -скорость сближения .

2) 15 с=15/3600 (ч )

 3) 90 * (15/3600)=15/40 км = (15/40)*1000=375 (м)