Десяток яєць коштує 50 грн. Для салату потрібно 3 яйця. Обчисли ïх вартість. срочно даю 20​


Ответы на вопрос

Отвечает Абдрашитов Данил.

Відповідь:

На фото

Покрокове пояснення:


Отвечает Копосович Ярослав.

Пошаговое объяснение:

обраховуємо ціну одного яйця

50/10=5

3 яйця = 3*5=15 грн