12 1/8- 3 6/8=сколько это будет?


Ответы на вопрос

Отвечает Молчанова Софья.

перетворюємо мішане чило на неправильний дріб і далі записуємо чисельники над спільним знаменником та віднімаємо

12 1/8- 3 6/8= 97/8- 30/8=97-30/8=67/8

Отвечает Тамашевич Дана.

Відповідь:      8 3/8 .

Покрокове пояснення:

       12 1/8- 3 6/8= 11 9/8 - 3 6/8 = 8 3/8 .