У водіїв Петра та Михайла самоскиди однакової вантажності. Петро зробив 5 рейсів, а Михайло – 8

рейсів і перевіз на 46 т 2 ц більше руди. Скільки руди перевезли на гірничозбагачувальний комбінат Петро і Михайло разом? (Відповідь вирази в тоннах і центнерах).​ по діях

Ответы на вопрос

Отвечает Снегурьева Настя.

Відповідь:

200 т і 2 ц

Покрокове пояснення:

Якщо у Петра було 5 рейсів, а у Михайла 8, то за цих додаткових 3 рейса він перевіз на 46 т 2 ц більше руди, звідси, на 1 рейс припадає 46,2/3 = 15,4 т

Петро за 5 рейсів перевіз
5*15,4 = 77 т

Михайло за 8 рейсів

8*15,4 = 123,2 т

Разом = 77 + 123,2 = 200,2 т

Відповідь: 200 тон і 2 центнера

Отвечает Болотова Полина.

Ответ:

200 т 2 ц.

Пошаговое объяснение:

Михайло зробив на 8-5=3 рейси більше

46т 2ц = 462 ц

462:3=154 (ц) перевезено за 1 рейс

154*5=770 (ц) перевіз Петро

154*8=1232 (ц) перевіз Михайло

770+1232=2002 (ц) = 200 т 2 ц. перевезли разом