Господарка купила 3 кг круп по 2 грн 75 копійок за кілограм і 15 кг борошна по 1 грн 85 коп. за кг.

В касу вона дала 30 грн. Скільки гривень здачі повина отримати господарка?

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецов Арсений.

3 кг крупи - 2,75 грн/кг

15 кг борошна - 1,85 грн/кг

1) 3×2,75=8,25 (грн) - вартість за крупи.

2) 15×1,85=27,75 (грн) - вартість за борошно.

3) 8,25+27,75=36(грн) - має заплатити господарка.

4) 36-30=6(грн)

Від-ть: господарка має доплатити 6 грн.