У рівнобедреному трикутнику бічна сторона на 11 см більша за основу, а його периметр дорівнює 64

см. Знайди площу трикутника​

Ответы на вопрос

Отвечает Гаврилова Ирина.

Ответ:

168 см²

Пошаговое объяснение:

Нехай основа х см, тоді бічні сторони по х+11 см.

х+х+11+х+11=64

3х=42;  х=14

Основа 14 см, бічні сторони по 14+11=25 см.

За формулою Герона

S=√(p(p-a)(p-b)(p-c)=√(32*18*7*7)=168 см²

Отвечает Захарова Даша.

Ответ:

S= 168 м²

Пошаговое объяснение:

AB = BC – за властивістю рівнобедреного трикутника.

Отже, можемо скласти рівняння:

Х + 2 ( Х+11 ) = 64

Х + 2Х + 22 = 64

3 Х = 64 - 22

3Х = 42

Х = 14

Значить:

AC = 14

AB = BC = 14 + 11 = 25

Для того, щоб знайти площу, треба знайти висоту BD, яка тут такоже э медіаною:

BD² = AB² - AD² — за теоремою Піфагора

BD² = 625 - 49

BD = 24

Тепер можемо знайти площу:

S: 1/2 × BD × AC

S = 1/2 × 24 × 14

S = 168 м²