Рішіть задачу У двох ящиках 60 кг яблук. Кількість кг першого ящика складає 7/8 від кількості

другого. Скільки кг яблук у кожному ящику?

Ответы на вопрос

Отвечает Ананьина Анастасия.

Ответ:

В 1 ящику було 28 кг яблук, в 2 – 32 кг.

Пошаговое объяснение:

Позначимо 1 ящик як Х, а другий – як У.

Х + У = 60

Х = 7/8 × У

Розв'язуємо систему рівнянь:

60 - У = 7/8 × У

480 - 8 У = 7 У

- 15 У = - 480

У = 32

Отже, у 2 ящику було 32 кг яблук.

Знаходимо Х:

60 - 32 = 28

Отже, у 1 ящику було 28 кг яблук

Отвечает Ярыгин Кирилл.

Нехай x - кількість кілограмів яблук у другому ящику. Тоді у першому ящику буде 7/8 * x кілограмів яблук

x+\frac{7}{8} x=60|*8\\8x+7x=480\\15x=480\\x=32

32*\frac{7}{8} =4*7=28 кг - у другому ящику

Відповідь: у першому ящику 28 кг яблук, а у другому - 32 кг яблук