Обовязеово записувати дію до кожного завдання виразом 1) 1% від числа 800 2) 1% від числа 4 3)

12% від числа 45 4) 15% від числа 60 5) 84% від числа 140 6) 120% від числа 50

Ответы на вопрос

Отвечает Хиссамудинова Дарья.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

1) 1% від числа 800

800 : 100 • 1 = 8

2) 1% від числа 4

4 : 100 • 1 = 0,04

3) 12% від числа 45

45 : 100 • 12 = 0,45 • 12 = 5,4

4) ) 15% від числа 60

60 : 100 • 15 = 0,6 • 15 = 9

5) 84% від числа 140

140 : 100 • 84 = 1,4 • 84 = 117,6

6) 120% від числа 50

50 : 100 • 120 = 0,5 • 120 = 60

Отвечает Алтынбекова Гульзат.

100%-800

1%-х

х=800*1%:100%=8

100%-4

1%-х

х=4*1%:100%=0,04

100%-45

12%-х

х=45*12%:100%=5,4

100%-60

15%-х

х=60*15%:100%=9

100%-140

84%-х

х=140*84%:100%=117,6

100%-50

120%-х

х=50*120%:100%=60