Обчисліть бігом будь ласка 8 год 42 хв + 3 год 24 хв


Ответы на вопрос

Отвечает Потонейко Аля.

Ответ: 12год 6хв

Пошаговое объяснение:

Отвечает Иванова Софья.

Ответ: 12 год 6 хв

Пошаговое объяснение:

Спочатку переводимо години в хвилини

8 • 60 = 480

3 • 60 = 180

480 + 180 = 660 хв

42 + 24 = 66 хв

660 + 66 = 726 хв

Переводимо в години

720 : 60 = 12 год

12 год + 6 хв = 12 год 6 хв