Обчислити у якій кількості речовини міститься 18,06×10²³ молекул​


Ответы на вопрос

Отвечает Tulkubaev Ilmir.

Дано:

N(молекул) = 18,06*10²³

Знайти:

n(молекул) - ?

Розв'язання:

1) n(молекул) = N(молекул) / NA = 18,06*10²³ / 6,02*10²³ = 3 моль.

Відповідь: Кількість речовини молекул становить 3 моль.