7. Обчисли значення виразу 24: (3 2/7+ 1 5/7) + 1,8*2,5.​


Ответы на вопрос

Отвечает Hamza Amir.

Ответ:

Давайте розглянемо цей вираз крок за кроком:

1. Спершу обчислимо вираз всередині дужок: 3 2/7 + 1 5/7

Знайдемо спільний знаменник для дробів 2/7 і 5/7, який дорівнює 7. Потім додамо чисельники:

(3*7 + 2) / 7 + (1*7 + 5) / 7 = (21 + 2) / 7 + (7 + 5) / 7 = 23/7 + 12/7

2. Тепер додамо ці два дроби разом:

23/7 + 12/7 = (23 + 12) / 7 = 35/7 = 5

3. Після цього обчислимо 1,8 * 2,5:

1,8 * 2,5 = 4,5

4. Нарешті, обчислимо вираз 24 / 5 + 4,5:

24 / 5 + 4,5 = 4,8 + 4,5 = 9,3

Отже, значення виразу 24: (3 2/7 + 1 5/7) + 1,8 * 2,5 дорівнює 9,3.