36:46*3 15+27 75-33 727 27+36-42= 568 +69= 17 * X - 25 = 31 Завдання 98-37 54+ 13 63:7 72-63 Виразн

6*57-54*6= 32:4+63:9= Рiвняння Залача​

Ответы на вопрос

Отвечает Аманбаев Айболат.

Ответ: 36/46*3 15+27 75-33 727 27+36-42=-3 369 711

568+69=637

98-3754+1363/772-63=-3 717

6*57-54*6=18

32/4+63/9=15

Рівняння:

17*х-25=31

Переносимо -25 у праву частину рівняння і змінюємо знак на протилежний, виходить:

17х=31+25

17х=56

х=56/17

х=3,3

Пошаговое объяснение: постав пж коронку