Сума b +8 ділиться на 10, якщо b =... A. 42. B. 23. Б. 20. Г. 50 Поможіть будласка будьласка

будьласка треба срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Мушкет Владислав.

Ответ:Щоб сума b + 8 ділилася на 10, b повинно бути таким, щоб b + 8 було кратним 10. Із цими умовами ми можемо перевірити кожен варіант:

А. 42 + 8 = 50 (кратне 10) - Правильна відповідь.

Б. 23 + 8 = 31 (не кратне 10)

В. 20 + 8 = 28 (не кратне 10)

Г. 50 + 8 = 58 (не кратне 10)

Отже, правильна відповідь - A. 42.

Пошаговое объяснение: