У Олі було 24 листівки. Трьом подругам вона подарувала по 4 листівки. Скільки листівок залишилося у

Олі?

Ответы на вопрос

Отвечает Стромов Алексей.

Відповідь: 12

Покрокове пояснення:4*3=12(лис.)-разом 24-12=12(лис.

Отвечает Котик Полина.

Ответ: 12 листівок

Пошаговое объяснение:

4 • 3 = 12 (подарувала подругам)

24 - 12 = 12 (залишилось)