228*42+x=100000 решите!!!!!​


Ответы на вопрос

Отвечает Пушкарев Кирилл.

Відповідь:

х= 90424.

Покрокове пояснення:

228⋅42+x=100000

228*42= 9576.

9576+x=100000

x=100000−9576

х= 90424.

Отвечает Расторгуева Александра.

Ответ:

228 * 42 + x = 100000

Спершу виконаємо множення:

9576 + x = 100000

Тепер віднімемо 9576 з обох боків рівняння:

x = 100000 - 9576

x = 90324

Отже, значення x дорівнює 90324.

Пошаговое объяснение: