Ширина прямокутника дорівнює 4,8 см, а його Довжина становить 4/3 довжини. Знайдіть площу і

периметр прямокутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Радзієвська Світлана.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Дано:

Ширина=4,8см;

Довжина?-4/3 довжини.

Розв'язування

1)4,8:3*4=6,4(довжина);

2)S=a*b=6,4*4,8=30,72(площа);

3)P=a+b+c+d=6,4+4,8+6,4+4,8=20,24(площа).

Відповідь: S=30,72см2;Р=20,24 см.