Знайдіть абсцису верш параболи у = 2х2-6x+5. Б) -1,5 A)3 B)-3 г) 1,5​


Ответы на вопрос

Отвечает Киров Дмитрий.

Абсциса вершини параболи у вигляді квадратичної функції y = ax^2 + bx + c знаходиться за формулою:

x_вершини = -b / (2a)

У вашому випадку a = 2, b = -6. Підставимо ці значення у формулу:

x_вершини = -(-6) / (2 * 2) = 6 / 4 = 3/2 = 1.5

Отже, абсциса вершини цієї параболи дорівнює 1.5. Таким чином, правильна відповідь - г) 1,5.