знайдіть абсцису точки графіка функції f(x)=x^2-5x, у якій дотична до цього графіка утворює з

додатним напрямом осі абсцису кут 45°​

Ответы на вопрос

Отвечает Росторгуев Владислав.

Дана функция f(x)=x^2-5x.

Её производная равна 2х - 5.

Угловой коэффициент касательной равен производной в точке касания.

Для угла 45 градусов это 1.

2х - 5 = 1.

2х = 6.

х = 6/2 = 3.

Ответ: абсциса точки графіка функції f(x)=x^2-5x, у якій дотична до цього графіка утворює з додатним напрямом осі абсцису кут 45°​, равна 3.