У табір літнього відпочинку першого дня заїхало 90 дітей, а другого дня - у 5 разів менше. Скільки

дітей заїхало в табір разом за 2 днi? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Михайлова Яна.

Ответ:

108

Пошаговое объяснение:

1)90/5=18(д)-1д

2)90+18=108(д)