Микола витратив 13/25 своїх коштів на покупку цукерок, 10/25 - на покупку книжки, після чого у

нього залишилось 12грн. Скільки коштів було у Миколи спочатку?​

Ответы на вопрос

Отвечает Хан Алина.

Ответ:

150 грн

Пошаговое объяснение:

Было денег сначала — 1

1) 13/25 + 10/25 = 23/25 (часть) - всех денег потратил на покупку конфет и книги

2) 1 - 23/25 = 25/25 - 23/25 = 2/25 (часть) - всех денег осталось

3) 12 : 2/25 = 12 * 25/2 = 6 * 25/1 = 150/1 = 150 (грн) - было сначала