Для приготування повидла взяли 12 кг слив, а цукру у три рази менше. На скільки кілограмів більше

взяли слив, ніж цукру?

Ответы на вопрос

Отвечает Зеленская Настена.

Слив-12 кг

цукру-? )

На.скок-кг бол.слив

Решение

12:3=4(ЦИК)

Ответ:4кг ЦИК

Пошаговое объяснение:

12-4-4=4

Отвечает Боровлёва Дашуля.

Відповідь:

Для приготування повидла взяли 12 кг слив, а цукру у три рази менше.

Треба знайти різницю між кількістю слив і кількістю цукру. Для цього треба відняти кількість цукру від кількості слив:

12 кг слив - (1/3) * 12 кг цукру = 12 кг слив - 4 кг цукру = 8 кг.

Отже, ви взяли на 8 кг слив більше, ніж цукру.

Покрокове пояснення: