Знайди площу та перимтр квадрата зі стороною 2,3см


Ответы на вопрос

Отвечает Жаринова Анастасия.

Ответ:

Формула:

P=(a+a)*2²

S=а*а

Пошаговое объяснение:

P=(2,3+2,3)*2=9,2(см²)

S=2,3*2,3=52,9(см)