Ширина прямокутно ділянки на 10 м коротша Від її Довжини. а периметр дорівнює 148 м. Обчисли

площу ділянки

Ответы на вопрос

Отвечает Татаринцев Артём.

Ответ:

a+b=148:2

=74 (м) довжина та ширина ділянки

Пошаговое объяснение:

b= x-10 м

x+x-10=74

x=74+10

x=84

x=84:2

x=42(м)

42-10=32

S=42×32=1344м2