Автомобіль рухався 2год зі швидкістю 87,5 км/год і 2 год зі швидкістю 91,7 км/год. Знайдіть середню

швидкість автомобіля на всьому шляху.

Ответы на вопрос

Отвечает Муслимова Элина.

Ответ:

89,6

Пошаговое объяснение:

1)2×87,5=175(км)-автомобіль проїхав за перші 2 год

2)2×91,7=183,4(км)-автомобіль проїхав за другі 2 год

3)175+183,4=358,4(км)-всього проїхав автомобіль

4)2+2=4(год)-проїхав автомобіль

5)358,4:4=89,6(км/год)-середня швидкість автомобіля на всьому шляху